Apie įmonę

„Milrem“ yra AS „SEBE“ 2013 metais įkurta antrinė įmonė, kurios misija būti patikimu partneriu gynybos ir saugumo srityje, teikti viso sunkiosios technikos gyvavimo ciklo valdymo paslaugas ir kurti produktus atsižvelgiant į klientų poreikius.

Nuo 2014 metų įmonė teikia paslaugas Estijos gynybos pajėgoms, remontuoja ir atlieka šarvuočių XA-180, XA-188 ir įvairios karinės technikos, pradedant MB G klase ir baigiant „Mercedes-Benz Actros 4150“ vilkiku, priežiūros darbus.

Kūrimo, priežiūros ir remonto darbai atliekami Talino ir Veru dirbtuvėse.

Nuo 2017 m. spalio mėn. Patria valdo 60% kompanijos Milrem LCM, o Sinrob valdo 40 % kompanijos Milrem LCM.

Partneriai:

XA-180 ir XA-188 šarvuočių gyvavimo ciklo valdymo viešojo pirkimo procese glaudžiai bendradarbiaujama su Estijos gynybos pajėgomis.

„Milrem“ yra „BAE Systems Hägglunds“ partneris Estijoje. Tarp įmonių sudarytame memorandume numatoma dalytis informacija apie karinę techniką.

„Milrem“ ir Talino technikos universitetas yra sudarę sutartį, kurioje numatomas bendradarbiavimas mokslinių tyrimų ir plėtros, studijų ir viešųjų ryšių srityse.

Su Talino technikos universitetu keičiamasi informacija, padedančia tobulinti autotransporto techniką, mechatronikos ir mechanikos sritis Estijoje.

„Milrem“ yra aktyvi Estijos gynybos pramonės sąjungos narė. 

Perkant atsargines dalis bendradarbiaujama su Suomijos įmone „Patria“.